czwartek, 3 stycznia 2013

Filmowe podsumowanie 2012

Obraz live z kamery w klatce wrócił wczoraj ok godziny 16.00. To pierwsza i nie jedyna dzisiaj dobra informacja. 

Druga jest taka, że na wspomnianym obrazie widać już elementy trójwymiarowe. W przedniej części pojawiło się m.in. kilka stopni. To jeszcze bardzo wstępne wykończenie, a efekt już jest naprawdę świetny - sprawdźcie sami TUTAJ 

Trzecia i ostatnia dzisiaj dobra wiadomość to informacja rodem z serwisu YouTubie, na którym w ramach podsumowania prac wykonanych nad 3d graffiti w roku, który 3 dni temu przeszedł do historii, czeka na Was nowy materiał filmowy zatytułowany "Witraż", który nie tylko warto, ale trzeba oglądnąć i koniecznie polecić rodzinie czy znajomym!

 Kadr z najnowszego filmu relacjonującego przebieg realizacji projektu "The UNDERGLASS street-art LIVE!" (produkcja - Krosno24.pl)

Będzie o numerze popisowym Ryszarda "Ryha" Paprockiego, czyli "balecie na 4 pędzle", będzie o aktualnym stanie zaawansowania prac nad malowidłem "UnderGlass", będzie też spora dawka wspaniałej, klasycznej (dosłownie i w przenośni) muzyki... Ale już nie uprzedzam faktów:) 


Z szerszym opisem słownym wracamy jutro! Będzie m.in. odrobinę z teorii malarstwa i miejsca naszego graffiti właśnie w niej.

DI

4 komentarze:

 1. Witam odnośnie obrazu live z kamery - to chyba za mocną jakość puściliście bo szatkować lubi teraz.
  Pozdrawiam
  PS. Efekty coraz bardziej piękne

  OdpowiedzUsuń
 2. Tak, to prawda, jakość się polepszyła, ale kosztem płynności. Postaramy się tak to dostosować, aby było optymalnie:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Czekam na tą polepszoną jakość,bo mi w komórce nie chce wyświetlać hihihi z każdym dniem malowidło piękniejsze...

  OdpowiedzUsuń
 4. Kamerka rzeczywiście przycina troche...ale fajnie, że w ogóle takie coś jest:)gratulacje dla CDS za bardzo ciekawego bloga, którego czytam na bieżąco można się wiele mądrych rzeczy dowiedzieć.
  Bardzo się cieszę, że taki projekt relalizuje się w Krośnie i że taki wspaniały artysta go wykonuje. Nareszcie się coś dzieje w tym mieście i powstaje coś oryginalnego i pięknego.
  Pozdrowienia dla Ryha, życzę żeby mu sie u nas w Krośnie malowało z przyjemnością i żeby go kolana i kręgosłup nie bolały no i aby spotykał samych życzliwych ludzi i zbierał same pozytwne i budujące słowa:)

  OdpowiedzUsuń